Volná místa

Učitel/ka odborného výcviku

pro obor Cukrář, vyučení v oboru, DPS, nástup dohodou.

Učitel/ka

pro obor Pečovatelské služby (předměty Šití, Technologie, Opravy prádla, Úklidové práce ...), vysokoškolské vzdělání sociálního směru, DPS nebo ochota k jeho absolvování, speciální pedagogika, nástup dohodou.

Učitel/ka odborných předmětů

pro obor Kadeřnice, výuka odborných předmětů, vyučení v oboru, DPS, nástup dohodou.

Učitel/ka

pro obor Kosmetička, výuka odborných předmětů a odborného výcviku, vyučení v oboru, DPS, nástup dohodou.

Učitel/ka odborného výcviku

pro obor Pečovatelské služby, středoškolské vzdělání (maturita nebo vyučen v oboru), DPS nebo ochota k jeho absolvování, speciální pedagogika, hlavní pracovní poměr, plný úvazek, nástup dohodou.

Učitel/ka odborného výcviku

pro obor Cukrářské práce, středoškolské vzdělání (maturita nebo vyučen v oboru), DPS nebo ochota k jeho absolvování, speciální pedagogika, hlavní pracovní poměr, plný úvazek, nástup dohodou.

Učitel/ka odborného výcviku

pro obor Kuchařské práce, středoškolské vzdělání (maturita nebo vyučen v oboru), DPS nebo ochota k jeho absolvování, speciální pedagogika, hlavní pracovní poměr, plný úvazek, nástup dohodou.

Učitel/ka ekonomiky

vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, DPS nebo ochota k jeho absolvování, hlavní pracovní poměr, plný úvazek, nástup dohodou.

Učitel/ka matematiky

vysokoškolské vzdělání matematického směru, DPS nebo ochota k jeho absolvování, speciální pedagogika, hlavní pracovní poměr, plný úvazek, nástup dohodou.

Vychovatel/ka domova mládeže

středoškolské vzdělání (vychovatelství), DPS, noční služby

 

Bližší informace u ředitelky školy

© 2010 webmaster liskjo

Vytvořeno službou Webnode